Web Design
Nasze strony są estetyczne, praktyczne i skupiają się wyłącznie na drodze użytkownika. Dzięki temu wygenerują dla Ciebie jeszcze więcej leadów i sprzedaży!
  • Większość naszych stron zostaje zbudowana za pomocą najnowszych wersji WordPressa,
  • Jako jedni z niewielu wykorzystujemy najlepszej jakości najnowsze oprogramowanie Divi. Dzięki temu strona będzie dla Ciebie łatwa w obsłudze.
  • Jeśli istnieje konieczność jesteśmy otwarci na budowanie dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów.
  • Estetyczna strona podkreśla powagę Twojej działalności.
  • Budujesz zaufanie użytkowników, które przełoży się na współpracę oraz sprzedaż.
  • Jest wizytówką Twojej firmy. Przez nią będzie postrzegany Twój  biznes.
Jak działamy

Zawsze dostosowujemy nasze strategie, aby zaoferować każdemu klientowi najlepsze rozwiązania.

1

Rozmowa i brieff
Spotkajmy się, porozmawiajmy. Opowiedz nam o swoich potrzebach. Jeśli uznamy, że się rozumiemy i jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwanie, przejdziemy dalej 🙂

2

Pomysł i plan
Po tym, bierzemy się do pracy. Nasz zespół projektowy przygotuje strategie działań oraz wyznaczy wstępne kierunki: ustalimy kolorystykę, zakres prac i wyznaczymy priorytety.

3

Szkic layoutu
Czas na działania designera. Nasz UX Designer przygotuje zbada najbardziej optymalną drogę Twojego użytkownika i przygotuje szkic layoutu, na podstawie którego będziemy dalej działać.

4

Designing
Mamy szkic? Czas na przygotowanie w pełni klikalnej makiety, która już niedługo może zostać Twoją stroną.

5

Programowanie
Czas na programowanie. Makieta zostaje w pełni zaprogramowana do momentu aż wygląda dokładnie tak jak będzie docelowo na Twojej stronie.

6

Testy i wdrożenie
Gotowa makieta zostaje przeniesiona na Twój serwer oraz domenę. Tam ustawiamy wszystkie funkcjonalności i przeprowadzamy ostateczne testy. Po finalnej akceptacji strona zostaje opublikowana!

7

Opieka nad stroną
Spokojnie, nie zostawimy Cie teraz. Standardowo wszystkie strony przygotowane przez Team BlackMewy posiadają roczną gwarancję na opiekę. Jeśli coś się wydarzy lub będziesz potrzebować dalszej rekomendacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji.