Kampanie reklamowe
Pomiędzy wyszukiwarkami, reklamą displayową, YouTube, treściami sponsorowanymi i mediami społecznościowymi – a opcjami kierowania dostępnymi w każdym z tych kanałów – media cyfrowe oferują paraliżujący wybór.

Wyzwaniem jest wiedzieć, jak dotrzeć do właściwych osób na odpowiednich platformach. Bez wystarczających narzędzi, czasu i specjalistycznej wiedzy trudno jest stwierdzić, czy środki marketingowe są wydawane mądrze, a co dopiero efektywnie.

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu wysokowydajnych reklam i hiper-targetowanych kampanii, wykorzystując wszystkie narzędzia mediów cyfrowych do optymalizacji wydatków marketingowych. Nasz zespół social media specjalistów, analityków danych i twórców współpracuje, aby połączyć Cię z odbiorcami, generując potencjalnych klientów, sprzedaż i przychody z maksymalną skutecznością.

Wyniki które możesz zmierzyć.
Jesteśmy grupą ludzi, którzy od lat zajmują się marketingiem. Za wszystkimi naszymi działaniami stoją statystyki potwierdzające naszą skuteczność.

Strategia kampanii

Przed rozpoczęciem działań, nasi eksperci przygotują strategie kampanii, którą następnie będziemy realizować.

Optymalizacja reklam

Nasza praca nie polega tylko na włączeniu reklamy. Przez cały okres trwania kampanii nadzorujemy reklamę i optymalizujemy, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Copywriting

Pomagamy przy tworzeniu odpowiednich tekstów reklam, aby trafić i angażować właściwe grupy docelowe.
Pozostańmy w kontakcie!
Dostarczamy webowe rozwiązania na całym świecie.
Śmiało, napisz do nas.

Adres email:

biuro@blackmewa.pl

Nr. telefonu:

+48 666 608 143

Możesz napisać też tutaj: