Zbudujmy coś wspólnie

Strony internetowe

Wszystkie nasze strony są dostosowane do Twoich potrzeb.
W naszych projektach stawiamy na czytelność, wygodę i nowoczesność. Wiemy jak ważnym jest, aby strona nie tylko przekazywała wszystkie informacje, ale i idee przyświecającą marce. 

Co robimy?

Pomysł to tylko początek…

 

Budowa stron firmowych

Nieważne czy jesteś początkująca firmą, czy globalną korporacją – potrzebujesz strony. Wielkośc projektu nas nie przestraszy. Gwarantujemy wykonanie na światowym poziomie.

Blogi

Piszesz dobre teksty? Warto by ktoś je w końcu zobaczył. Nasze blogi charakteryzują się przejrzystością oraz łatwością obsługi.

Pozycjonowanie

Ważne by Twoja strona od początku działania “żyła” w zgodzie z przeglądarkami. Dopilnujemy by łatwo było ją znaleźć od razu po publikacji.

Ladingpage

Nie każda strona musi być przepełniona setką informacji. Czasem wystarczy tylko jedna dobrze napisana zakładka. Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka, robimy to co dla Ciebie najkorzystniejsze.

Dedykowany CMS

Każda z naszych stron jest tworzona w taki sposób, abyś mógł bez problemu ją edytować. To jest Twoja strona, uważamy, że powinieneś mieć do niej pełen dostęp
i móc ją w pełni obsługiwać.

Optymalizacja

Czy wiesz, że 80% użytkowników rezygnuje z wejścia na stronę jeśli ładuje się dłużej niż 4 sekundy? Dla nas jest to niedopuszczalne. 

Strony mobile

Blisko 80% osób korzystających z internetu robi to za pomocą swojego smartphon’a. Dlatego wszystkie nasze projekty są dostosowane do urządzeń mobilnych.

Kompleksowa obsługa

W odróżnieniu od innych firm nie wymagamy od Ciebie paczek materiałów i tekstów. Na pokładzie mamy copywriterów, którzy napiszą
i prześlą do Twojej akceptacji teksty, które znajdą się następnie na stronie. Nie boimy się krytyki, wszystkie przesłane do Ciebie materiały zostaną opublikowane dopiero po Twojej akceptacji. Jeśli nie jesteś zadowolony z efektów pracy – napisz. Nie pozostawimy Cie dopóki nie będziesz dumny ze swojej strony.

Bez wymówek

Wierzymy w nasze projekty i wiemy, że są wykonane z należytą starannością. Dlatego każda nasza strona jest objęta roczną gwarancją. W trakcie której możesz być spokojny, że Twoja strona będzie online 24h/7. 
W przypadku jakichkolwiek problemów, nasza obsługa techniczna od razu poinformuje Cię o zaistniałej sytuacji i rozwiąże problem. Po wszystkim otrzymasz raport w którym znajdziesz przyczynę problemu, rozwiązanie
oraz środki jakie podjęliśmy by uniknąć podobnych problemów
w przyszłości.

Kim jesteśmy

Developer

zadba o to, aby Twoja strona została stworzona tak jak należy od początku do końca.

Copywriter

 Jeśli wiesz o czym ma być Twoja strona, ale nie potrafisz przelać tego na papier- on się tym zajmie. 

UxDesign/Designer

Zaprojektuje Twoją stronę w taki sposób, aby każdy użytkownik czuł się na niej dobrze i nie błądził.

Social Media Specialist

Wie, gdzie w internecie znaleźć Twoich klientów i gdzie warto byś komunikował się ze swoimi usługami.

Obsługa techniczna

Dbają o to, aby wszystkie stworzone przez nas strony były online 24/7. W razie wypadków – reagują pierwsi. 

Account Manager

Jego zadaniem jest dopilnowanie, aby projekt został stworzony w zgodzie z Twoimi potrzebami.

Masz już stronę?

Jeśli my stworzyliśmy Twoją stronę to możesz być spokojny, że się odpowiednio wyświetla w przeglądarce. Jednak, jeżeli masz już swoją stronę i czujesz, że jednak nie działa tak jak powinna, to również możemy pomóc. Przeprowadzimy szczegółowy audyt Twojej strony i wyłapiemy wszystkie nieścisłości. 

 

Twoja strona powinna rozwijać się razem z Twoim biznesem. Oferujemy przebudowę strony oraz dodanie nowych funkcjonalnosci, tak aby była idealnym odzwierciedleniem Twojej marki.

Audyt

Bardzo szczegółowo zbadamy Twoją stronę i znajdziemy najdrobniejsze nieścisłości.

Development

Naprawimy błędy oraz dodamy nowe funkcjonalności do Twojej strony, tak aby rozwijała się razem z Twoją firmą.

Pozycjonowanie

Poprawimy Twoją stronę w taki sposób, aby była w prostszy sposób znajdywana w przeglądarce.

Design

Jeśli nie reagujesz WOW na swoją obecną stronę – czas zadać o jej design.