Łącząc kreatywne podejście z technologią pomagamy firmą przejść cyfrową transformacje.

Software Development
Dysponujemy solidnym wewnętrznym zespołem programistów. Dzięki temu jesteśmy gotowi zająć się projektem technologicznym każdej wielkości. Dzięki kompleksowej obsłudze Twoje strony i aplikacje będą spójne z kreacją i strategią.
  • Web Development
  • Front End Development
  • App Development
  • E-commerce Development
  • Technical and Infrastructure
  • Od prototypu po platformę na pełną skalę, zapewniamy dedykowany, pełnowymiarowy zespół technologiczny, który jest dostosowany do Twoich celów biznesowych i potrzeb technicznych.
Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Nasze sprawdzone w boju procesy i szerokie umiejętności techniczne pomogą Ci sprawnie przejść przez proces cyfrowej transformacji.

Strony internetowe

Twoja strona reprezentuje Twoją markę. Sprawimy że ta reprezentacja będzie na najwyższym poziomie

Sklepy internetowe

Najlepszym miejscem do sprzedaży własnych produktów jest Twoja własna strona! Unikasz prowizji od pośredników i masz pełną kontrolę nad wyglądem sklepu. Spokojnie, po zrealizowanym projekcie, nie zostawimy Cię! Aż pół roku po realizacji zlecenia nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji.

Aplikacje mobilne

Chcesz móc sprzedawać również przez własną aplikację? A może chcesz by użytkownicy mogli z aplikacji posłuchać Twojego podcastu? Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie, technologie aplikacji dostosujemy do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Aplikacje biznesowe

Umieść właściwe rozwiązania technologiczne w służbie swojej firmy i klientów.

Chatboty

W obsłudze klienta coraz częściej stawia się na automatyzację kontaktu. Aby klient dostawał informację w momencie przesłania zapytania. Zaprojektujemy dla Ciebie bota na messengerze, która będzie miał za zadanie zbierać informacje użytkowników, rozbawić ich lub po prostu informować. Ogranicza nas tylko kreatywność.

Reporting & Analysis

Stawiamy na jasność naszych relacji. Dlatego każdy projekt jest raportowany na każdym etapie. Po zakończonej pracy otrzymasz od nas dodatkowe rekomendacje dalszych działań
Jak działamy

Zawsze dostosowujemy nasze strategie, aby zaoferować każdemu klientowi najlepsze rozwiązania.

1

Rozmowa i brieff
Spotkajmy się, porozmawiajmy. Opowiedz nam o swoich potrzebach. Jeśli uznamy, że się rozumiemy i jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwanie, przejdziemy dalej 🙂

2

Pomysł i plan
Po tym, bierzemy się do pracy. Nasz zespół projektowy przygotuje strategie działań oraz wyznaczy wstępne kierunki: ustalimy kolorystykę, zakres prac i wyznaczymy priorytety.

3

Szkic layoutu
Czas na działania designera. Nasz UX Designer przygotuje zbada najbardziej optymalną drogę Twojego użytkownika i przygotuje szkic layoutu, na podstawie którego będziemy dalej działać.

4

Designing
Mamy szkic? Czas na przygotowanie w pełni klikalnej makiety, która już niedługo może zostać Twoją stroną.

5

Programowanie
Czas na programowanie. Makieta zostaje w pełni zaprogramowana do momentu aż wygląda dokładnie tak jak będzie docelowo na Twojej stronie.

6

Testy i wdrożenie
Gotowa makieta zostaje przeniesiona na Twój serwer oraz domenę. Tam ustawiamy wszystkie funkcjonalności i przeprowadzamy ostateczne testy. Po finalnej akceptacji strona zostaje opublikowana!

7

Opieka nad stroną
Spokojnie, nie zostawimy Cie teraz. Standardowo wszystkie strony przygotowane przez Team BlackMewy posiadają roczną gwarancję na opiekę. Jeśli coś się wydarzy lub będziesz potrzebować dalszej rekomendacji - jesteśmy do Twojej dyspozycji.